Categories: Imbulinatii zilei

Bulina albă, 18.08.2011

Florin Cazacu, primarul municipiului Brad

Pentru că a organizat aproape perfect zilele municipiului, reuşind să-i facă pe brădeni să-şi lase deoparte grijile şi să se bucure de numeroasele manifestări inedite desfăşurate, timp de trei zile, de sărbătoarea lor.

AddThis Website Tools
MesagerulHunedorean

View Comments

  • Sunt din Bihor (la 75 km de Brad)si am venit la Zilele Bradului pentru ca am vazut spot-ul publicitar la Etno TV.A fost un spectacol extraordinar si s-a vazut modestia si bunul simt care va caracterizeaza.Ar trebui sa fie o lectie pentru multi primari care la astfel de evenimente fac tot ce pot sa iasa ei in evidenta si nu sa se simta bine oamenii.Multe felicitarI...si la cat de multe mandate sau ...de ce nu? mai sus in parlament.un psd-ist bihorean.

Share
Published by
MesagerulHunedorean

Recent Posts

Vulcan: invitație la sănătate. Investigații medicale gratuite, cu ajutorul conducerii localeVulcan: invitație la sănătate. Investigații medicale gratuite, cu ajutorul conducerii locale

Vulcan: invitație la sănătate. Investigații medicale gratuite, cu ajutorul conducerii locale

Magdalena Șerban   Drumul spre spital nu aduce întodeauna cele mai bune vești. Dar ca…

3 ore ago
Ce-ai făcut Ursula? Demisionează șefa Comisiei Europene sau ne spune cum ne-a băgat vaccinurile anti-Covid pe gât?Ce-ai făcut Ursula? Demisionează șefa Comisiei Europene sau ne spune cum ne-a băgat vaccinurile anti-Covid pe gât?

Ce-ai făcut Ursula? Demisionează șefa Comisiei Europene sau ne spune cum ne-a băgat vaccinurile anti-Covid pe gât?

Comisia Europeană a în­căl­cat normele de transparență prin neacordarea accesului la me­sajele text dintre Ursula…

7 ore ago
BÂRFE, ZVONURI, ADEVĂRURIBÂRFE, ZVONURI, ADEVĂRURI

BÂRFE, ZVONURI, ADEVĂRURI

S-a întors lumea cu dosul în sus! Gurile rele din regiunea cu lăm­pașe spun că…

7 ore ago
Bulina albăBulina albă

Bulina albă

Doinița Maria Bălănesc, directorul de patrimoniu al Centrului de Cultură și Artă al județului Hunedoara…

7 ore ago
Bulina neagrăBulina neagră

Bulina neagră

Anca H., asistentă medicală Pentru că a fost condamnată pentru că a furat aproape 50.000…

7 ore ago